Provazník

oblastní inspektorát práce plzeňDomů

Podobné téma:
volná pracovní místa na minist..
práce .cz ostrava
starý elektrický šicí stroj la..
sokolovna bolevec plzeň ples
práce ve vysoké teplotě na pra..
chcete peníze? nechoďte do prá..
nabídka práce řidič sk b praha
oprava střech Plzeň
oprava praček - elektro komáre..
práce praha s ubytováním zdarma
nabídka práce řidič autobusu j..
objednání dopravní inspektorát..
rally bazar plzeň
oblastní inspektorát práce plzeň
inwork,prace,cz,olomouc
dotaci z úřadu práce
Aktuální nabídka práce Pokojsk..
kde Dobít Plzeňskou kartu
dotace Krajský úřad Plzeňského..
Nabídka práce BETA Uzeniny
Externí:
osobní ohodnocení zákoník práce
fakulta zdravotnických studií ..
slohová práce zpráva
úřadu práce
bezpečnost práce s počitačem
práce z domova na pc přivýděle..
testy praček s předním plněním
práce v uherském hradišti
celní správa zelená nafta plze..
hodnocení plánu práce výchovné..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
cena plastiky prsou ostrava
figurky rytiri koupit
sada hrnců titanovy povrch
semena-na-klicky/klicici-biomiska-troj..
letiště václava havla odlety- sledován..
panske spodni pradlo calvin klein olom..
anime nálepky na notebook
oddělení orl nemocnice jindřichův hrad..
automatický elektrický kráječ na chleba
rako obklady a dlažby do koupelny kata..
městys moravská nová ves hlaseni
nejlevnější komponenty na horské kolo
natu atlas. cz - hřib kovář žlutý
luxusni pánská kožená peněženka dolaro..
potřeby na domácí vino
charakteristika nejlepší kamarádky
vepřové maso s okurkovou omáčkou
which vš that
Stahováky na ložiska, sada
prodej pánských obleků ostrava

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Oblastní charita Břeclav - Oblastní charita Břeclav
Poskytování pomoci seniorům nebo spoluobčanům se zdravotním postižením. Možnost zapůjčení rehabilitačních pomůcek. Připravujeme a podáváme ordinované, aplikujeme injekce a inzulín.Poskytování pomoci seniorům nebo spoluobčanům se zdravotním postižením. Možnost zapůjčení rehabilitačních pomůcek. Připravujeme a podáváme ordinované, aplikujeme injekce a inzulín.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

breclav.charita.cz

Oblastní charita Třebíč - Oblastní charita Třebíč
Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

trebic.charita.cz

Oblastní charita Jičín
Pomáháme dětem a mladým lidem z Hořic a okolí ve věku od 10 do 21 let, kteří jsou ohroženi či zasaženi společensky nežádoucími jevy. Zlepšujeme kvalitu jejich života předcházením nebo snižováním rizik, které jsou spojené s jejich způsobem ...Pomáháme dětem a mladým lidem z Hořic a okolí ve věku od 10 do 21 let, kteří jsou ohroženi či zasaženi společensky nežádoucími jevy. Zlepšujeme kvalitu jejich života předcházením nebo snižováním rizik, které jsou spojené s jejich způsobem ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jicin.charita.cz

Oblastní charita Kroměříž - Charita kroměříž
Charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi.Charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kromeriz.charita.cz

Oblastní charita Pardubice - Oblastní Charita Pardubice
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Poskytování zdravotní péče, hospicové péče, pečovatelské služby a osobní asistence. Nabídka zapůjčení kompenzačních pomůcek.Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Poskytování zdravotní péče, hospicové péče, pečovatelské služby a osobní asistence. Nabídka zapůjčení kompenzačních pomůcek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.charita.cz

Oblastní charita Trutnov - Oblastní charita Trutnov
Nabídka domácích zdravotních, hospicových a pečovatelských služeb. Zajištění osobní asistence a dopravy do zvláštních škol. Možnost zapůjčení zdravotních pomůcek. Pořádání různých společenských akcí či ozdravných pobytů.Nabídka domácích zdravotních, hospicových a pečovatelských služeb. Zajištění osobní asistence a dopravy do zvláštních škol. Možnost zapůjčení zdravotních pomůcek. Pořádání různých společenských akcí či ozdravných pobytů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

trutnov.charita.cz

Oblastní charita Horažďovice - Oblastní charita Horažďovice
Poskytujeme denní služby pro seniory a zdravotně postižené a pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek. Zajišťujeme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, při zajištění chodu ...Poskytujeme denní služby pro seniory a zdravotně postižené a pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost zapůjčení kompenzačních pomůcek. Zajišťujeme pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, při osobní hygieně, při zajištění chodu ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

horazdovice.charita.cz

Oblastní charita Ústí nad Orlicí - Oblastní charita Ústí nad…
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Nabízíme pomoc v tíživé životní situaci, sociální poradenství, hospicovou péči, ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, sociální rehabilitace, půjčovnu kompenzačních ...Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Nabízíme pomoc v tíživé životní situaci, sociální poradenství, hospicovou péči, ošetřovatelskou a pečovatelskou službu, sociální rehabilitace, půjčovnu kompenzačních ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uo.charita.cz

Oblastní charita Vimperk - Oblastní charita Vimperk
Děkujeme za poskytnutí sálu v hotelu Zlatá hvězda manželům Kutilovým, děkujeme za vysoupení zdarma spolku historického šermu Artego a divatelnímu souboru Svatomařská SODA.Děkujeme za poskytnutí sálu v hotelu Zlatá hvězda manželům Kutilovým, děkujeme za vysoupení zdarma spolku historického šermu Artego a divatelnímu souboru Svatomařská SODA.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vimperk.charita.cz

Oblastní charita Havlíčkův Brod - Oblastní charita Havlíčkův…
Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Zaměřujeme se na poskytování odborného sociálního poradenství. Specializujeme se na zdravotní i sociální služby, jako jsou podávání léků ve všech formách, komplexní ...Charitativní, humanitární a církevní organizace pomáhá lidem v nouzi. Zaměřujeme se na poskytování odborného sociálního poradenství. Specializujeme se na zdravotní i sociální služby, jako jsou podávání léků ve všech formách, komplexní ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hb.charita.cz


Oblastní charita Kutná Hora - Oblastní charita Kutná HORA
Poskytujeme pomoc osobám, které nejsou schopny v daných podmínkách uspokojit své tělesné, psychické, sociální a duchovní potřeby. Nabízíme hmotnou pomoc i péči o duši.Poskytujeme pomoc osobám, které nejsou schopny v daných podmínkách uspokojit své tělesné, psychické, sociální a duchovní potřeby. Nabízíme hmotnou pomoc i péči o duši.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kh.charita.cz

Oblastní charita Písek - Oblastní charita Písek
Poskytujeme ošetřovatelské a pečovatelské služby seniorům a osobám nemocným. Zajišťujeme odborné sociální poradenství pro osoby v tíživé životní situaci.Poskytujeme ošetřovatelské a pečovatelské služby seniorům a osobám nemocným. Zajišťujeme odborné sociální poradenství pro osoby v tíživé životní situaci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pisek.charita.cz

Oblastní Charita Jihlava - Oblastní Charita Jihlava
Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.Zajištění charitativní a humanitární pomoci určené lidem v nouzi. Pořádání finančních sbírek. Poskytování ošetřovatelské péče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jihlava.charita.cz

Oblastní nemocnice Náchod a.s. | Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Oblastní nemocnice Náchod je akreditována do roku 2020 Ve dnech 19.-22. června 2017 proběhlo v Oblastní nemocnici Náchod a.s. akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované zdravotní péče.Oblastní nemocnice Náchod je akreditována do roku 2020 Ve dnech 19.-22. června 2017 proběhlo v Oblastní nemocnici Náchod a.s. akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované zdravotní péče.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemocnicenachod.cz/oblastni-nemocnice-nachod

Oblastní zastoupení
Oblastní zastoupeníOblastní zastoupení
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bruco.cz/oblastni-zastoupeni

Oblastní muzeum v Děčíně | Oblastní muzeum v Děčíně
Provozujeme stálou expozici Vývoj lodní dopravy na Labi, ptactva a Gotické plastiky. Organizujeme výstavy.Provozujeme stálou expozici Vývoj lodní dopravy na Labi, ptactva a Gotické plastiky. Organizujeme výstavy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

muzeumdc.cz

Oblastní charita Most - Oblastní charita Most
Oblastní charitu Most tak mohou nakupující podpořit hlasováním pro projekt Azylového domu Osek, který poskytuje ubytování, ošacení, stravu a pomoc s hledáním bydlení a zaměstnání až 27 lidem v nouzi a bez přístřeší.Oblastní charitu Most tak mohou nakupující podpořit hlasováním pro projekt Azylového domu Osek, který poskytuje ubytování, ošacení, stravu a pomoc s hledáním bydlení a zaměstnání až 27 lidem v nouzi a bez přístřeší.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

charitamost.cz

Oblastní inspektoráty ČMI | Český metrologický institut
Výhodou tohoto uspořádání je možnost specializace podle charakteru hospodářství regionu, blízkost k uživatelům služeb a tím i efektivnost.Výhodou tohoto uspořádání je možnost specializace podle charakteru hospodářství regionu, blízkost k uživatelům služeb a tím i efektivnost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cmi.cz/inspektoraty

Oblastní charita Sobotka - Oblastní charita Sobotka
Provoz charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi. Poskytování pomoci lidem v terénu se sníženou soběstačností.Provoz charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi. Poskytování pomoci lidem v terénu se sníženou soběstačností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sobotkacharita.cz

Oblastní charita Rumburk - Oblastní charita Rumburk
Provoz charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi. Poskytování poradenství, podpora v rozvoji a samostatnosti, asistence. Nabídka volnočasových programů pro děti a mládež, terénního programu Streetwork ...Provoz charitativní, humanitární a církevní organizace pro pomoc lidem v nouzi. Poskytování poradenství, podpora v rozvoji a samostatnosti, asistence. Nabídka volnočasových programů pro děti a mládež, terénního programu Streetwork ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

charitarumburk.cz

Sudety 1938: Obsazení pohraničních oblastní Československa pohledem důstojníků německé armády. - Tomáš Svoboda, Jan Lakosil
Sudety 1938: Obsazení pohraničních oblastní Československa pohledem důstojníků německé armády. - Tomáš Svoboda, Jan LakosilSudety 1938: Obsazení pohraničních oblastní Československa pohledem důstojníků německé armády. - Tomáš Svoboda, Jan Lakosil
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kosmas.cz/knihy/186596/sudety-1938/?utm_term= ..

Počet záznamů:21

oblastní inspektorát práce plzeň
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
Warning: file_exists(): File name is longer than the maximum allowed path length on this platform (4096): ./htmcache/PE html> 404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to pipilotaeu.pipilota.cz's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • pipilotaeu.pipilota.cz/getpage.php?adresawebu=provaznik.pipilota.eu&stranka=oblastni-inspektorat-prace-plzen (port 80)